Käytämme evästeitä tarjoamamme sisällön ja mainosten räätälöimiseen, sosiaalisen median ominaisuuksien tukemiseen ja kävijämäärämme analysoimiseen. Jaamme myös sosiaalisen median, mainosalan ja analytiikka-alan kumppaneillemme tietoa siitä, kuinka käytät sivustoamme. Näytä tiedot     

Yhteystiedot

Yhteystiedot

maanantai 10.2.2014 - 9:00

Seuran toimisto
Porin Urheilutalolla
puh: 
02- 633 2822
email: toimisto(at)fbtkarhut.fi 
Toimistotyöntekijä: Jukka Välimäki

Seuratyöntekijä: Ville Salonen, 040 - 5301245

Rahastonhoitaja:


Toimiston aukioloajat:
ma:      10.00 - 17.00
ti:
         13.00 - 20.00
ke:
       10.00 - 17.00
to:
        14.00 - 20.00
pe:
       suljettu.

Käyntiosoite:
Kuninkaanhaanaukio 6
(käynti Herralahden koulun puoleisesta sisäänkäynnistä)

Posti- ja laskutusosoite:
FBT Karhut United ry /joukkue
Kuninkaanhaanaukio 6
28130 Pori

Emoseuran tili:
Huittisten Säästöpankki FI55 4456 0010 1858 67 ITELFIHH

Y-tunnus: 1022244-0

........................................................................................................................

FBT KARHUT UNITED RY TOIMIHENKILöT 2017-2018

Miehet edustus   
           
Joukkueenjohtaja    Janne Anturamäki    041-4939603    janne.anturamaki@gmail.com
Valmentaja    Pekka Nylund       pekkanylund@yahoo.com 
                               
Naiset edustus   
           
Joukkueenjohtaja    Esko Pajunen    050-5428785    esko.pajunen.pori(at)gmail.com   
Valmentaja    Jari Kuusisto     0500-780171    jari.kuusisto(at)nakkila.fi   
Nettivastaava    Ilona Heinilä    040-5488989    ilona.heinila(at)gmail.com   
                                           
B-jun (00-01)   
           
Joukkueenjohtaja    Marjo Keski-Heikkilä        marjokeskiheikkila(at)gmail.com   
Valmentaja    Mikko Lehti    044-914 6325    mikkole(at)luukku.com   
Valmentaja    Kari Saha    0440-458864    kari.saha(at)urheilupori.com   
Valmentaja    Jani Vettenranta    050-5666740    jani.vettenranta(at)elebet.fi   
Huoltaja    Roi Hermonen           
Rahastonhoitaja    Marjo Keski-Heikkilä           
Nettisivupäivittäjä    Jyrki Ollikainen        jyrki.ollikainen(at)fimnet.fi   
                               
B2-jun (00-01)
               
Joukkueenjohtaja    Tommi Vänttinen    0400-860318     fin.nomad(at)hotmail.com   
Valmentaja    Mikko Lehti    044-914 6325    mikkole(at)luukku.com   
                               
C02    
           
Joukkueenjohtaja    Benjam Levola    050-5228426    levolabenjam(at)gmail.com   
Valmentaja     Kimmo Harja    040-8326211    kiha64(at)hotmail.com   
Valmentaja     Toni Mattsson        mattsson.toni(at)gmail.com   
Valmentaja     Harri Raittila         harri.raittila(at)gmail.com    
Rahastonhoitaja    Martti Paju    050-3412161    martti.paju(at)elisanet.fi   
                                                                                   
C03   
           
Joukkueenjohtaja    Pauliina Kyhä    040-5898923    pauliina.kyha(at)gmail.com   
Valmentaja     Tommi Vänttinen    0400-860318     fin.nomad(at)hotmail.com   
Valmentaja     Hannu Katila     040-5098797     hannu.katila(at)gmail.com   
Valmentaja     Sami Lahtinen        tukki-sami(at)suomi24.fi   
Rahastonhoitaja    Pauliina Kyhä           
                                               
D04 Blue
               
Joukkueenjohtaja    Paula Puumala        paula.puumala(at)luukku.com
Vastuuvalmentaja    Jari-Pekka Sundelin    040-5751646    jpsundelin68(at)gmail.com
Valmentaja    Janne Liipo    050-5695133    janne.liipo(at)gmail.com
Valmentaja    Jarkko Koskinen    050-5617892    kosk2009(at)windowslive.com
Rahastonhoitaja    Heli-Paula Limnell-Mäkelä    040-5134438    helipaula75(at)gmail.com                 
                               
D04 White
               
Joukkueenjohtaja    Tiina Uusivirta    050 318 0192    uusivirtatiina(at)gmail.com   
Vastuuvalmentaja    Kimmo Uusivirta    040-554 0583    ukki(at)dnainternet.net   
Valmentaja    Vesa Anttila     044-506 8462    vesa.anttila(at)suomi24.fi   
Rahastonhoitaja    Johanna Vallinen    046-810 9977    johanna.vallinen(at)outlook.com   
                                                               
D05   
           
Joukkueenjohtaja     Sanna Hono        sanna.hono(at)edupori.fi   
Valmentaja    Veli-Pekka Honkanen    0400-602270    veli.pekka.honkanen(at)luukku.com   
Valmentaja     Kim Unonius        kim.unonius(at)gmail.com   
Rahastonhoitaja    Kimmo Hakala    040-0921814    kimmo.hakala(at)dnainternet.net   
                               
E06 Blue               
               
Joukkueenjohtaja    Piia Tarvainen    0400-530313    piia.tarvainen(at)edupori.fi   
Valmentaja    Jarmo Korpi    044-2354789    jallu.korpi(at)hotmail.com   
Valmentaja    Kimmo Rosnell    0400-294 097    kimmo.rosnell(at)henkilostoliiga.fi   
Nettisivut, rahasto    Ville Pietilä    050-4328013    vmpietila(at)gmail.com   
                               
E06 White
               
Joukkueenjohtaja    Päivi Polvi    044-3310276    ppolvi(at)gmail.com   
Joukkueenjohtaja    Marko ålander        marko.alander(at)luukku.com   
Valmentaja     Petri Jakonen        petri.jakonen(at)posti.com   
Valmentaja     Mikko Aho        aho.mikko(at)hotmail.com   
Valmentaja     Toni Kuusinen        toni.kuusinen(at)hotmail.com   
                               
E07   
           
Joukkueenjohtaja    Päivi Kujansuu        paivi.kujansuu(at)edupori.fi   
Valmentaja    Markku Mäkelä    050-9111998    markku.makela(at)pori.fi   
Valmentaja    Ari-Pekka Kainu    044-7103179    ari-pekka.kainu(at)samk.fi   
Valmentaja    Tomi Marttila    040-7296241    tmarttila(at)gmail.com   
Valmentaja    Vesa Huhtanen        huhtanen.vesa(at)gmail.com   
Rahastonhoitaja    Mikko Puputti    044-710 5343    mikko.puputti(at)prizz.fi   
                                               
F08/09               
               
Joukkueenjohtaja    Tapio Mansikkamäki    050-4310417    tapio.mansikkamaki(at)wippies.fi   
Valmentaja    Patrik Nätkin        patrik.natkin(at)gmail.com   
Valmentaja    Sami Jalonen        sami.jalonen83(at)gmail.com   
Valmentaja    Tommi Tukia        tuksa79(at)gmail.com   
                               
Minipojat 10   

Joukkueenjohtaja: Satu Heinonen heinonen.satu(a)dnainternet.net
Valmentaja Tero Hämäläinen    044-7657220    tero.hamalainen(at)urheilusuomi.com


Minipojat 11

Joukkueenjohtaja Annukka Peltomäki 0503851821 annukka.majander(at)gmail.com
Valmentaja Jarkko Hellberg (p. 040-5905112, jarkko.hellberg(at)gmail.com)

Aikuinen - lapsi -ryhmä

Valmentaja    Jarkko Hellberg (p. 040-5905112, jarkko.hellberg(at)gmail.com)
                               
E-tytöt   
           
Valmentaja    Jarmo Laaksonen    040-5856120    jamolaaksonen(at)gmail.com   
Valmentaja    Aki Nordlund        leijonamies(at)hotmail.com    
                               
D-tytöt   
           
Joukkueenjohtaja    Maarit Unonius    040-8670058    maaritu(at)gmail.com   
Valmentaja    Sami Löytökorpi    0400-590 287    sami.loytokorpi(at)dnainternet.net   
Valmentaja    Kimmo Lehtonen    044-5408589    kimmolehtonen77(at)gmail.com   
Valmentaja    Jarmo Laaksonen    040-5856120    jamolaaksonen(at)gmail.com   
Valmentaja    Susanna Laaksonen    040-8375934    susa.laaksonen(at)gmail.com   
Valmentaja    Iiro Laaksonen    040-7335262    iiro.laaksonen(at)porinleipa.fi   
Valmentaja    Milla Halme    040-9683221    milla.halme94(at)gmail.com   
Rahastonhoitaja    Laura Nätkin   laura.natkin(at)gmail.com   
                               
C-tytöt   
           
Joukkueenjohtaja    Katja Pantsar    044-5112376    pantsarkatja08(at)gmail.com   
Valmentaja     Esa Paukkunen    0440-558 636    esa.paukkunen(at)sahkoastek.fi   
Vastuuvalmentaja    Kai Männistö    0400-950856    kai.mannisto(at)luukku.com   
Rahastonhoitaja    Katja Pantsar           
                                                                               
Naiset II
               
Joukkueenjohtaja    Elina Seppä    040 825 2765    elma.seppa(at)gmail.com   
Valmentaja    Juho Seppä    040-7764697    juhoseppa(at)gmail.com   
Fysiikkavalmentaja    Arto Hakola    045-6515224    arto.j.hakola(at)gmail.com   
                                               
M35   
           
Joukkueenjohtaja    Pekka Nylund        pekkanylund(at)yahoo.com   
               
Stars   
           
Valmentaja    Ismo Ruis    040-5719498    ismo.ruis(at)dnainternet.net