Käytämme evästeitä tarjoamamme sisällön ja mainosten räätälöimiseen, sosiaalisen median ominaisuuksien tukemiseen ja kävijämäärämme analysoimiseen. Jaamme myös sosiaalisen median, mainosalan ja analytiikka-alan kumppaneillemme tietoa siitä, kuinka käytät sivustoamme. Näytä tiedot     
                    

Yhteystiedot

Yhteystiedot

maanantai 10.2.2014 - 9:00

Seuran toimisto
Porin Urheilutalolla
puh: 
02- 633 2822
email: toimisto(at)fbtkarhut.fi 
Toimistotyöntekijä: 

Seuratyöntekijä: Ville Salonen, 040 - 5301245, etunimi.sukunimi (at) fbtkarhut.fi

Rahastonhoitaja: Anne Jaakkola, 050 - 413 0557, fbtkarhut.rahastonhoitaja (at) gmail.com


Toimiston aukioloajat:
ma:      10.00 - 17.00
ti:
         13.00 - 20.00
ke:
       10.00 - 17.00
to:
        14.00 - 20.00
pe:
       suljettu.

Käyntiosoite:
Kuninkaanhaanaukio 6
(käynti Herralahden koulun puoleisesta sisäänkäynnistä)

Posti- ja laskutusosoite:
FBT Karhut United ry /joukkue
Kuninkaanhaanaukio 6
28130 Pori

Emoseuran tili:
Huittisten Säästöpankki FI55 4456 0010 1858 67 ITELFIHH

Y-tunnus: 1022244-0

........................................................................................................................

FBT KARHUT UNITED RY TOIMIHENKILöT 2018-2019

Miehet edustus   
           
Katso yhteystiedot edustuksen sivuilta.
                                
Naiset edustus   
           
Joukkueenjohtaja Tuomas Tuomela 0400-907441 tuomas.tuomela@gmail.com
Nettivastaava Ilona Heinilä 040-5488989 ilona.heinila(at)gmail.com   
                                           
B-jun (01-02)   
           
Joukkueenjohtaja    Juha Järvi 040-6473288
Valmentaja    Jari-Pekka Sundelin 040-5751646
Valmentaja    Janne Hopeakangas 040-3540464
   
                               
B2-jun (01-02)
               
Joukkueenjohtaja    Jussi Kehusmaa 040-7298984 jussi.kehusmaa(at)gmail.com
Valmentaja Marko Anttila 045-1657340
Valmentaja Tommi Vänttinen 0400-860318

B-tytöt (02-03)

Joukkueenjohtaja Maarit Unonius 040-8670058 maaritu@gmail.com
Valmentaja Henri Mikkilä 050-9192007 henrimikkila@gmail.com
Valmentaja Reijo Jerkku 044-3488066 reijo.jerkku@gmail.com
Valmentaja Kim Unonius 040-3519209 kim.unonius@gmail.com
Valmentaja Sami Löytykorpi 0400-590287 sami.loytokorpi@dnainternet.net
Valmentaja Iiro Laaksonen 040-7335262 iiro.laaksonen@porinleipa.fi

                               
C03     
           

                                                                                   
C04   
           
Joukkueenjohtaja Markku Mäkelä 050-9111998 markku.makela(at)pori.fi
Valmentaja Hannu Katila 040-5098797 hannu.katila(at)gmail.com
Valmentaja Toni Mattsson mattsson.toni(at)gmail.com
Valmentaja Kimmo Uusivirta ukki(at)dnainternet.net
Rahastonhoitaja Heli-Paula Limnell-Mäkelä 040-5134438 helipaula75(at)gmail.com 

C-tytöt (04-05)

Joukkueenjohtaja Maarit Unonius 040-8670058 maaritu@gmail.com
Valmentaja Reijo Jerkku 044-3488066 reijo.jerkku@gmail.com
Valmentaja Henri Mikkilä 050-9192007 henrimikkila@gmail.com
Valmentaja Sami Löytykorpi 0400-590287 sami.loytokorpi@dnainternet.net
Valmentaja Iiro Laaksonen 040-7335262 iiro.laaksonen@porinleipa.fi
Valmentaja Kim Unonius 040-3519209 kim.unonius@gmail.com

                                               
D05

  
                               
D06 Blue
               
   
                                                               
D06 White    
           
  

D-tytöt (06-07)

Yhteyshenkilö Henri Mikkilä 050-9192007 henrimikkila@gmail.com
                               
                                
E07   
           

Joukkueenjohtaja Juha Raita 050 5439727 juha.raita@realia.fi
Valmentaja Juha Raita 
Valmentaja Mika Elo 040 5465668 elomika@hotmail.com
Valmentaja Tomi Marttila 040 7296241 tmarttila@gmail.com   
Valmentaja Vesa Huhtanen 040 5191560 huhtanen.vesa@gmail.com
Valmentaja Ari-Pekka Kainu 044 7103179 ari-pekka.kainu@samk.fi
Rahastonhoitaja Mari Raita 040 7391353 mari.raita@dnainternet.net    


E08


E-tytöt (08-09)

Joukkueenjohtaja Carita Mäkilehto 040-7366904 carita.makilehto@gmail.com
Valmentaja Jarmo Laaksonen 040-5856120 jamolaaksonen@gmail.com
Valmentaja Aki Nordlund 045-1250513 leijonamies@hotmail.com
                                               
F09               
               
  
                               
Minipojat 10   

Joukkueenjohtaja Satu Heinonen heinonen.satu(a)dnainternet.net
Valmentaja Tero Hämäläinen 044-7657220 tero.hamalainen(at)urheilusuomi.com


Minipojat 11

Joukkueenjohtaja Annukka Peltomäki 050-3851821 annukka.majander(at)gmail.com
Valmentaja Jarkko Hellberg 040-5905112 jarkko.hellberg(at)gmail.com 


Minipojat 12

Valmentaja Jarkko Hellberg 040-5905112 jarkko.hellberg(at)gmail.com 


Aikuinen - lapsi -ryhmä
                                
                                                                                
Naiset II
               
Joukkueenjohtaja    Elina Seppä    040 825 2765    elma.seppa(at)gmail.com   
Valmentaja    Juho Seppä    040-7764697    juhoseppa(at)gmail.com   
Fysiikkavalmentaja    Arto Hakola    045-6515224    arto.j.hakola(at)gmail.com   
                                               
M35   
           
Joukkueenjohtaja    Pekka Nylund        pekkanylund(at)yahoo.com   
               
Stars   
           
Valmentaja    Ismo Ruis    040-5719498    ismo.ruis(at)dnainternet.net