Käytämme evästeitä tarjoamamme sisällön ja mainosten räätälöimiseen, sosiaalisen median ominaisuuksien tukemiseen ja kävijämäärämme analysoimiseen. Jaamme myös sosiaalisen median, mainosalan ja analytiikka-alan kumppaneillemme tietoa siitä, kuinka käytät sivustoamme. Näytä tiedot     
                    

Kalenteri

Kalenteri

Kalenteri:
Syyskuu 2018

Lauantai 1.9.2018:
12.30
C-tytöt (04-05):  FBC Turku-Karhut  4-6
Iittala-halli

16.15
C-tytöt (04-05):  Karhut-PSS  3-4
Iittala-halli


Sunnuntai 2.9.2018:
13.00-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

10:00 - 11:00
Aikuinen/lapsi:  harjoitus
Karhu-Areena

18:00
C-tytöt (04-05):  Josba-Karhut  4-1
Nummikeskus

10.45
C-tytöt (04-05):  Karhut-SalPa  8-7
Iittala-halli

12:00 - 13:00
Minipojat 12:  harjoitus
Karhu-Areena

11:00 - 12:00
Minipojat 11:  harjoitus
Karhuareena

13.15
C-tytöt (04-05):  NST-Karhut  7-3
Iittala-halli

13.00-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena


Maanantai 3.9.2018:
18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 4.9.2018:
16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

17:30-19:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

19:30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

20:00-21:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena


Keskiviikko 5.9.2018:
16.30-17.45
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo


Torstai 6.9.2018:
18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

16.45-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

18:00-19:15
B2-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Perjantai 7.9.2018:
18:00-18:30
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

18:30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

19.15-21.15
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo


Lauantai 8.9.2018:
13:30
B-jun (01-02):  Karhut-LaSB/SCU  9-6
Mynämäki

19:30
B-jun (01-02):  Karhut-Oilers  2-9
Mynämäki


Sunnuntai 9.9.2018:
10:00 - 11:00
Aikuinen/lapsi:  harjoitus
Karhu-Areena

12:00 - 13:00
Minipojat 12:  harjoitus
Karhu-Areena

14:00
B-jun (01-02):  Karhut-SBS Wirmo/SBS Masku  6-5 rl
Mynämäki

12.30-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena


Maanantai 10.9.2018:
19.00-20.45
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo

16:15-18:15
C04:  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 11.9.2018:
18.30-19.30
B2-jun (01-02):  palaveri

16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

17:30-19:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

19.30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

20:00-21:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

18:30-20:15
C04:  harjoitus
Karhu-areena


Keskiviikko 12.9.2018:
17.00-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

18.15-20.15
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo


Torstai 13.9.2018:
17:30-18:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

18:00-19:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Perjantai 14.9.2018:
18:00-20:00
C04:  harjoitus
Urheilutalo

18:30-19:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

19:00-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena


Lauantai 15.9.2018:
C04:   (MC-04)
Turku


Sunnuntai 16.9.2018:
15:30-17:15
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

12.30-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

C04:   (MC-04)
Turku

10:00 - 11:00
Aikuinen/lapsi:  harjoitus
Karhu-Areena

15:00-16:00
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Friitala Karhuareena

12:00 - 13:00
Minipojat 12:  harjoitus
Karhu-Areena

16.45.18.45
C03:  harjoitus
Karhu-Areena (Friitala)


Maanantai 17.9.2018:
19:15-21:00
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

16.30-18.15
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo

17:30-19:30
C04:  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 18.9.2018:
19:30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

17:30-19:45
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

19.00-20.30
C-tytöt (04-05):  harjoitus (Harkkapeli)
Tekniikkaopisto

20:00-21:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

18:30-20:15
C04:  harjoitus
Karhu-areena

17:30-19:00
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

16.45-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena


Keskiviikko 19.9.2018:
16.30-17.45
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo


Torstai 20.9.2018:
18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

18.30-20.00
C-tytöt (04-05):  harjoitus (Oheiset + laji)
Karhu-Areena

17:30-18:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

18.30-20.00
B-tytöt (02-03):  harjoitus
Karhu-Areena

18:00-19:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena


Lauantai 22.9.2018:
18:00
B-jun (01-02):  GrIFK-Karhut
Iittala-halli

14.30-16.00
C-tytöt (04-05):  harjoitus
Karhu-Areena

14.30-16.00
B-tytöt (02-03):  harjoitus
Karhu-Areena

15:30-16-00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

16:00-17:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

13.30-15.15
C03:  harjoitus
Karhu-Areena (Friitala)

12:45-14:30
C04:  harjoitus
Karhu-areena

15:00
B-jun (01-02):  Happee/Urho-Karhut
Iittala-halli


Sunnuntai 23.9.2018:
12:00 - 13:00
Minipojat 12:  harjoitus
Karhu-Areena

15:00-16:00
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Friitala Karhuareena

15:30-17:15
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

10:00 - 11:00
Aikuinen/lapsi:  harjoitus
Karhu-Areena

12.30-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena


Maanantai 24.9.2018:
16:15-18:15
C04:  harjoitus
Urheilutalo

18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

17.30-19.30
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo


Tiistai 25.9.2018:
16.45-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

18:30-20:30
C04:  harjoitus
Karhu-areena

19.00-20.30
C-tytöt (04-05):  harjoitus
Tekniikkaopisto

18.30-20.00
B-tytöt (02-03):  harjoitus
Tekniikkaopisto

19:30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

17:30-19:00
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

17:30-19:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

20:00-21:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena


Keskiviikko 26.9.2018:
18.15-20.15
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo

18:30-19:00
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

19:00-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena


Torstai 27.9.2018:
18:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

18.30-20.00
B-tytöt (02-03):  harjoitus
Karhu-Areena

18.30-20.00
C-tytöt (04-05):  harjoitus (Oheiset + laji)
Karhu-Areena


Perjantai 28.9.2018:
19.15-21.15
C03:  harjoitus
Porin Urheilutalo

18:00-20:00
C04:  harjoitus
Urheilutalo

16.30-18.30
C-tytöt (04-05):  harjoitus
Urheilutalo

18:00-18:30
B2-jun (01-02):  harjoitus (oheistila)
Karhu-Areena

18:30-20:00
B2-jun (01-02):  harjoitus
Karhu-Areena

16.30-18.30
B-tytöt (02-03):  harjoitus
Urheilutalo


Lauantai 29.9.2018:
11.00
B-tytöt (02-03):  Classic II-Karhut
Kauppi Sports Center

13.00
B-tytöt (02-03):  Karhut-SBT PaPo
Kauppi Sports Center


Sunnuntai 30.9.2018:
10:00 - 11:00
Aikuinen/lapsi:  harjoitus
Karhu-Areena

12:00 - 13:00
Minipojat 12:  harjoitus
Karhu-Areena

15:30-17:15
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena





Takaisin edelliselle sivulle