Käytämme evästeitä tarjoamamme sisällön ja mainosten räätälöimiseen, sosiaalisen median ominaisuuksien tukemiseen ja kävijämäärämme analysoimiseen. Jaamme myös sosiaalisen median, mainosalan ja analytiikka-alan kumppaneillemme tietoa siitä, kuinka käytät sivustoamme. Näytä tiedot     
                    

Kalenteri

Kalenteri

Kalenteri:
Marraskuu 2018

Torstai 1.11.2018:
18:30-20:00
B-jun (01-02):  harjoitus (oheinen+kenttä)
Karhu-Areena

16.45-18.45
C04:  harjoitus (laji+oheinen+venyt)
Karhu-Areena


Perjantai 2.11.2018:
19:00-19:30
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena

17:00-18:00
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Psyl

19:30-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena


Lauantai 3.11.2018:
16.00
A-jun (98-00):  Karhut-NST  6-3 (Terhi Lahti-Myllymäki, Risto Myllymäki, Ari Tommila)
Momentum-halli, Pori

13:15
C04:  Pirkat-Karhut  5-3
(SM turnausvaihe) Ylöjärven lk

16:45
C04:  Karhut-YPA  3-4
(SM turnausvaihe) Ylöjärven lk


Sunnuntai 4.11.2018:
16:15-17:30
E08/F09:  harjoitus
Tekniikkaopisto

14:00-16:00
C03:  muu toiminta (SM peli: Tiikerit - Karhut)
Tikkurilan UT, Vantaa

12:00
B-jun (01-02):  OLS-Karhut
Kastelli

13.45-15.00
Minipojat 10:  harjoitus
Tekniikkaopisto

18.30
A-jun (98-00):  Karhut-O2-Jyväskylä  8-6 (Marjo Laaksonen, Tero Santi)
Porin Urheilutalo


Maanantai 5.11.2018:
19:15-20:30
B2-jun:  harjoitus
Urheilutalo

16.15-18.15
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

18:45-19:15
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Urheilutalo


Tiistai 6.11.2018:
16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

18.30-20.15
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

20-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Keskiviikko 7.11.2018:
19:00
B-jun (01-02):  SPV-Karhut
Seinäjoen ut


Torstai 8.11.2018:
17.30-19-30
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

19:15-20:30
B2-jun:  harjoitus
Urheilutalo

18:45-19:15
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Urheilutalo


Perjantai 9.11.2018:
19:00-19:30
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena

19:30-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena

17.00-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

18:30-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Lauantai 10.11.2018:
14.00
C-tytöt (04-05):  Karhut-FBC Turku 1
Halikon liikuntahalli

14:30-16:30
C03:  muu toiminta (SM peli: Classic - Karhut)
Spiral-halli, Tampere

12.00
C-tytöt (04-05):  FBC Turku 2-Karhut
Halikon liikuntahalli

16.00
A-jun (98-00):  Karhut-LeBa-96 (Mervi Huhtala, Timo Rautava)
Porin Urheilutalo


Sunnuntai 11.11.2018:
13:30-15:00
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

16:15
C04:  EräViikingit-Karhut  5-8
(SM turnausvaihe) Esport Areena

12.30-14.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

18:45
C04:  Karhut-Oilers NG  3-10
(SM turnausvaihe) Esport Areena


Maanantai 12.11.2018:
19:30-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 13.11.2018:
19:30-20:30
B2-jun:  harjoitus
Tekniikkaopisto

16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

18.30-20.15
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

19:00-19:30
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Tekniikkaopisto

20-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Keskiviikko 14.11.2018:
18.00-19.00
Minipojat 10:  harjoitus
PSYL


Torstai 15.11.2018:
19:00
B-jun (01-02):  TPS-Karhut
Leaf Areena

19:30-20:00
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena

18.45-20.45
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

20:00-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena


Perjantai 16.11.2018:
20:00-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena

17:00-18:00
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Psyl

18:30-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

18.30-20.15
C04:  harjoitus (oheinen+laji+venyt)
Karhu-Areena

17.00-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

19:30-20:00
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena


Lauantai 17.11.2018:
15:30
C04:  Nibacos-Karhut
(SM-sarja) Lohtajan Maininki

11.00
B-tytöt (02-03):  TPS-Karhut
Pohitullin koulu

14.00
B-tytöt (02-03):  KaPa-65-Karhut
Pohitullin koulu


Sunnuntai 18.11.2018:
13.00
A-jun (98-00):  FBC Turku-Karhut
Sport Garden, Turku

16:30-17:30
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Tekniikkaopisto

11:00
C04:  FBC Turku-Karhut Blue
(LR/SS Kilpas.) Kirkassilmä Areena Forssa

14:00
B-jun (01-02):  Steelers-Karhut
Nummikeskus

13:00
C04:  Karhut Blue-SBS Masku Titans
(LR/SS Kilpas.) Kirkassilmä Areena Forssa

16.30-18.30
C03:  muu toiminta (SM peli: Karhut - SB Naantali)
Porin Urheilutalo


Maanantai 19.11.2018:
16:30-18:00
B2-jun:  harjoitus
Urheilutalo

16:00-16:30
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Urheilutalo

19:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 20.11.2018:
19:45-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

18:30-19:45
B2-jun:  harjoitus
Urheilutalo

17.00-18.45
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

18:00-18:30
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Urheilutalo


Keskiviikko 21.11.2018:
17.00-19.00
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo


Torstai 22.11.2018:
16:45-18:30
B-jun (01-02):  harjoitus (Sali+oheinen)
Karhu-Areena


Perjantai 23.11.2018:
20:00-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena

17.00-19.15
C04:  harjoitus (oheinen+laji+venyt)
Karhu-Areena

17:00-18:00
Minitytöt (10-13):  harjoitus
Psyl

19:30-20:00
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena


Lauantai 24.11.2018:
16:30
B-jun (01-02):  Karhut-EräViikingit
Urheilutalo

11.30-13.00
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena


Sunnuntai 25.11.2018:
14.00
A-jun (98-00):  Indians-Karhut
Tapiolan UH

13:30-15:00
E08/F09:  harjoitus (Oheinen alkuun)
Karhu-Areena

11:30
C04:  Karhut-Classic
(SM-sarja) Porin Urheilutalo

15:00-16:30
Minitytöt (10-13):  harjoitus (Oheistila 16-16:30)
Karhuareena


Maanantai 26.11.2018:
19:30-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo


Tiistai 27.11.2018:
20:00-21:30
B2-jun:  harjoitus
Tekniikkaopisto

20-21
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

16:45-18:30
E08/F09:  harjoitus (Oheinen loppuun)
Karhu-Areena

18.30-20.15
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo

19:30-20:00
B2-jun:  harjoitus (aktivoiva alkulämmittely)
Tekniikkaopisto


Keskiviikko 28.11.2018:
16.45-18.30
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+oheinen)
Karhu-Areena


Torstai 29.11.2018:
19:15-20:30
B-jun (01-02):  harjoitus
Urheilutalo

19:30-20:00
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena

20:00-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena


Perjantai 30.11.2018:
19:00-19:30
B2-jun:  harjoitus (oheinen)
Karhu-Areena

17.00-18.30
Minipojat 10:  harjoitus
Karhu-Areena

19:30-21:00
B2-jun:  harjoitus
Karhu-Areena

18.00-20.00
C04:  harjoitus (lämmittely+laji+venyt)
Urheilutalo





Takaisin edelliselle sivulle